Nowe domy Wilanów

Wilanów jest jedną z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. Inwestorzy wybierają ją ze względu na atrakcyjne położenie działek pod zabudowę mieszkaniową, mieszkańcy ze względu na niesamowitą atmosferę oraz możliwość zamieszkania w sąsiedztwie zieleni.

Jako deweloper z wieloletnim doświadczeniem od lat budujemy domy na Wilanowie, stale starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania ich przyszłych mieszkańców. Nasze nowe domy wyróżniają się nowoczesną architekturą, która doskonale wtapia się w willowy charakter dzielnicy, jednocześnie oferując wysoki standard wykończenia wnętrz.

To doskonała propozycja zarówno dla osób ceniących sobie życie w harmonii z naturą, jak i tych, którzy chcieliby się cieszyć urokami życia na wsi, nie rezygnując przy tym z atrakcji wielkiego miasta. Jednych, jak i drugich zachwycają oryginalne rozwiązania architektoniczne oraz troska, z jaką podchodzimy do zagospodarowania przestrzeni wspólnych naszych osiedli mieszkaniowych, które mają być funkcjonalne, a jednocześnie estetyczne.

OSIEDLE DOMÓW WILANÓW

Nasza ostatnia inwestycja mieszkaniowa na Wilanowie to niezwykle komfortowe osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zaprojektowane z troską o każdy najdrobniejszy szczegół. Nowe domy na osiedlu charakteryzują się nowoczesną, jasną i prostą zabudową z dużymi przeszkleniami, które nadają bryłom budynków lekkości i elegancji. Formy przestrzenne domów zostały zaprojektowane tak, żeby idealnie komponować się z sąsiadującą niską zabudową Wilanowa, jak i zieloną okolicą, w której zlokalizowaliśmy nasze wyjątkowe osiedle.

Dodatkowym atutem ostatniej inwestycji są bardzo przestrzenne działki, które w połączeniu z dużymi metrażami oferowanych domów zapewniają dogodną przestrzeń do pracy i odpoczynku oraz relaksu na świeżym powietrzu. Do odpoczynku na świeżym powietrzu zachęca również położenie osiedla, które znajduje się w bliskim sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody „Wyspy Zawadzkie”. Obszar ten jest chroniony ze względu na gniazdujące tam ptactwo. Nieopodal znajdziemy również ścieżkę rowerową biegnącą wzdłuż Wału Zawadowskiego, która sprzyja wycieczkom rowerowym i pieszym spacerom.

Sprzedaż domów – Wilanów

Sprzedaż domów oferowanych w ramach nowego osiedla mieszkaniowego na Wilanowie już trwa. Na osiedle składa się 14 domów z ogrodami i dwustanowiskowymi garażami, których geometryczne usytuowanie na działkach pozwoliło na wydzielenie przestronnych ogrodów o powierzchni ponad 500 metrów kwadratowych, ale to nie duże ogrody kuszą przyszłych mieszkańców najbardziej. Prawdziwą wizytówką naszego osiedla są przestronne salony o dwukondygnacyjnej wysokości, które spajają strefy dzienną i nocną w harmonijną całość, jednocześnie nadając wnętrzu oryginalnego charakteru. W salonach na przyszłych mieszkańców nowych domów czekają również kominki, które podczas chłodnych jesiennych i zimowych wieczorów zadbają o ciepło domowego ogniska.

Osoby poszukujące wymarzonej nieruchomości na zielonym Wilanowie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z aktualną ofertą Real Invest. Wilanów to jedna z dzielnic Stolicy, którą bardzo chętnie wybieramy poszukując działek inwestycyjnych, co przekłada się na atrakcyjne oferty, zarówno domów na sprzedaż, jak i mieszkań w zabudowie wielorodzinnej.

Domy na Wilanowie budujemy w tradycyjnej technologii, dzięki czemu są trwałe, a jednocześnie komfortowe. Do ich budowy wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały budowlane i wykończeniowe, co znajduje przełożenie na podstawowe parametry użytkowe – energooszczędność i akustykę nieruchomości.