O nas

O nas

Działamy na warszawskim rynku
deweloperskim od 2008 roku

Firma Real Invest realizuje inwestycje mieszkaniowe przede wszystkim przemyślane architektonicznie oraz w wysokiej jakości i standardzie wykonania. W budowach wykorzystywane są sprawdzone technologie oraz najwyższej jakości materiały budowlane.

Firma korzysta z bogatego doświadczenia budowania mieszkań i domów od 13 lat – to historia, którą tworzą specjaliści z branży budowlanej i menadżerskiej: wykwalifikowani inżynierowie, architekci i konstruktorzy.

Firma to przede wszystkim ludzie

To oni stoją za sukcesem Spółki. Wspólnie tworzymy nie tylko nieruchomości dla naszych Klientów – dajemy im dużo więcej niż solidne fundamenty i trwałe mury – budujemy DOMY. To idea która nam przyświeca. O naszych klientach myślimy już na etapie zakupu działki – dbamy o to, aby nasze inwestycje były dobrze skomunikowane z centrum miasta, ale przede wszystkim zależy nam na zapewnieniu komfortu życia, dlatego nasze osiedla są zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie zieleni i z dala od hałaśliwych arterii.

Dobry projekt to sprawa priorytetowa

Staramy się, by niezależnie od wielkości inwestycji każdy projekt miał kameralny charakter i zapewniał poczucie intymności jego mieszkańcom. Duży nacisk kładziemy na zagospodarowanie terenu wokół budynków i w częściach wspólnych służących wszystkim mieszkańcom – to szczególnie ważne, żeby stworzyć bezpieczne
i przyjazne miejsce które sprzyja budowaniu społeczności sąsiedzkiej.

Nasze mieszkania to klucz
do marzeń o własnym domu

Są doskonale doświetlone i przestronne. Plany mieszkań mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Jeszcze na etapie budowy mają Państwo możliwość modyfikacji układu ścian działowych wg. indywidualnych sugestii/preferencji. Bez względu na metraż nasze projekty mieszkań zapewniają funkcjonalne układy przestrzenne, zaspokajające potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Inwestycje

Projekty, które zrealizowaliśmy

CityZen Residence

2020 Warszawa 14 domów
Więcej

Skwer Kruszewskiego

2019 Warszawa 14 mieszkań
Więcej

Valor Konstancin

2017 Konstancin-Jeziorna 68 mieszkań
Więcej

Olszynka Park

2017 Warszawa 48 mieszkań
Więcej

Anin Residence

2016 Warszawa 66 mieszkań
Więcej

Murmańska 7

2014 Warszawa 16 mieszkań
Więcej

Apartamenty Osiecka

2013 Warszawa 43 mieszkania
Więcej

Różnowska Point

2013 Warszawa 58 mieszkań
Więcej

Stary Rembertów

2010 Warszawa 27 mieszkań
Więcej
Zamknij

    Napisz do nas

    Masz pytanie? Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości!

    Aministratorem Państwa danych osobowych jest Real Invest Office sp. z o.o. wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000958595, posiadająca numer NIP: 521-395-92-32.