Strefa klienta

Kredyty

Kredyty hipoteczne

Marzysz o własnym domu?

Wybór wymarzonego domu to pierwszy krok do spełnienia marzeń, drugim jest często kredyt hipoteczny. Jaki bank wybrać, które warunki będą korzystne, jak bez problemów przejść przez wszystkie skomplikowane procedury? Na te i wiele innych ważnych pytań odpowiedzą doradcy kredytowi, z którymi współpracujemy od lat. Rzetelnie, z dużą wiedzą i doświadczeniem pomogą w wybraniu najkorzystniejszych warunków i przeprowadzą przez szereg formalności. Zaopiekują się Tobą i zadbają, abyś miał pewność, że dokonałeś właściwego wyboru.

Wykończenia

Wykończenie pod klucz

Wykończenie mieszkania może być proste

Masz już wymarzone klucze do mieszkania w stanie deweloperskim i… co dalej? Czekałeś na ten dzień, jednak gdy w końcu nadszedł, nie potrafisz wyobrazić sobie urządzonych wnętrz. Nie martw się, ponieważ z nami wykończenie mieszkania jest bardzo proste. Pozwól, aby zajęli się tym specjaliści – architekci wnętrz i sprawdzone ekipy remontowe. Współpracujemy z najlepszymi fachowcami w branży, którzy sprawią, że będziesz mieszkał pięknie, wygodnie i funkcjonalnie.

Strefa Klienta Real Invest

Realizujemy Twoje marzenia o własnym domu

Zamknij

    Napisz do nas

    Masz pytanie? Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości!

    Aministratorem Państwa danych osobowych jest Real Invest Office sp. z o.o. wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000958595, posiadająca numer NIP: 521-395-92-32.