Nowe domy Wawer

Wawer to największa pod względem zajmowanego obszaru dzielnica Warszawy. To także jedno z bardziej zielonych miejsc na mapie Stolicy. Znajdziemy tu szlaki pisze, ścieżki biegowe i szlaki rowerowe, które zachęcają do aktywności i relaksu na świeżym powietrzu. Wawer to także Mazowiecki Park Krajobrazowy, w sąsiedztwie którego szukamy działek inwestycyjnych, na których budujemy nowe domy na sprzedaż.

Nasze  dostępne na rynku pierwotnym domy szeregowe, nowe segmenty oraz domy w zabudowie bliźniaczej łączą w sobie zalety mieszkania w dobrze skomunikowanym mieście z urokami posiadania nieruchomości na wsi – są doskonale skomunikowane z najważniejszymi punktami na mapie Warszawy, a jednocześnie znajdują się w bliskim sąsiedztwie zieleni. Każdy dom szeregowy i nowy bliźniak powstający na terenie dzielnicy Wawer stanowi kwintesencję nowoczesnej architektury. W naszych projektach stawiamy na jasne i lekkie bryły budynków, które wtapiają się w tkankę miasta, jednocześnie harmonijnie współgrając z otoczeniem. Wszystkie domy szeregowe na sprzedaż, segmenty oraz bliźniaki wznosimy w tradycyjnej technologii, wykorzystując wysokiej jakości materiały budowlane, co przekłada się na doskonałe parametry termiczne i akustyczne obiektu, jednocześnie gwarantując trwałość całej konstrukcji, jak i jej poszczególnych elementów. Jakość wykorzystanych w pracach wykończeniowych materiałów wpływa na wysoki standard, w jakim przygotowujemy nasze nieruchomości – zawsze budując i wykańczając tak, jakbyśmy  to robili dla siebie i swoich rodzin.

ZABUDOWA SZEREGOWA CZY NOWY BLIŹNIAK – WYBIERAMY NIERUCHOMOŚCI W DZIELNICY WAWER

Jako deweloper z wieloletnim doświadczeniem w branży doskonale orientujemy się w potrzebach i oczekiwaniach naszych Klientów, a te są naprawdę bardzo zróżnicowane. Starając się jak najlepiej na nie odpowiadać oferujemy przede wszystkim nowe domy bliźniaki, segmenty oraz domy szeregowce. Nowe bliźniaki proponujemy przede wszystkim osobom, którym zależy na relatywnie dużym metrażu domu i działki. Dom szeregowy to z kolei oferta kierowana do osób, które poszukują dużego lub średniego domu z niezbyt dużym ogrodem. Jeśli marzysz o odrobinie własnej przestrzeni oraz przestronnym tarasie, na którym co rano możesz wypić kawę dom szeregowy z pewnością Cię nie rozczaruje. Jeśli natomiast marzy Ci się dom z ogrodem, w którym znajdzie się przestrzeń na taras, plac zabaw dla dzieci i jeszcze kilka rabat z kwiatami, warto pomyśleć o zabudowie bliźniaczej.

Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na nowe domy szeregowe, segmenty czy domy bliźniaki nie musicie się obawiać ani głośnych sąsiadów, ani braku prywatności. W trosce o komfort przyszłych mieszkańców szczególną uwagę przywiązujemy do parametrów akustycznych stosowanych materiałów budowlanych, dzięki czemu sąsiedzi nie słyszą się przez ściany, a Ty możesz czuć się w swoim domu, i zachowywać, zupełnie swobodnie.

Domy szeregowe na sprzedaż – Warszawa

Osoby poszukujące wymarzonego domu w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą Real Invest. Wawer jest jedną z dzielnic Warszawy, którą chętnie wybieramy na nasze inwestycje, co przekłada się na atrakcyjną i bardzo zróżnicowaną ofertę mieszkaniową.

Nasze domy szeregowe wyróżniają się nowoczesną architekturą oraz wysokim standardem. W realizacjach Real Invest szczególną uwagę przywiązujemy do przeszkleń, dzięki czemu oferowane przez nas wnętrza są słoneczne, a sama bryła budynku sprawia wrażenie lżejszej. Damy również o estetykę i funkcjonalność zagospodarowania części wspólnych naszych osiedli, dzięki czemu są przestrzeniami przyjaznymi dla mieszkańców niezależnie od wieku.

Oferowane przez Real Invest nowe segmenty usytuowane są w spokojnej, cichej okolicy. Znajdują się one z dala od centrum miasta, do którego mieszkańcy mają jednak ułatwiony dostęp dzięki kursującym tutaj miejskim autobusom i tramwajom. Systematycznie wzbogacamy rynek pierwotny o kolejne domy  zaprojektowane według najnowocześniejszych technologii. W wielu z nich zamontowano nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Dzięki łączności Wi-Fi można sterować z dowolnego miejsca m. in. ogrzewaniem, oświetleniem czy działaniem systemu alarmowego.

Dostępne w ofercie Real Invest segmenty to domy, których użytkowanie jest znacznie tańsze niż w przypadku starszych obiektów budowlanych. Jeśli zdecydujesz się na zamontowanie na dachu kolektorów słonecznych, będziesz mógł obniżyć rachunki za gaz i prąd nawet o kilkadziesiąt procent. Szczelne okna zapobiegają utracie ciepła. Ściany budynków pokryte są estetycznie wyglądającą, odporną na zabrudzenia elewacją.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z realizacjami Real Invest!