Valor Konstancin

Miasto: Konstancin-Jeziorna
Rok Ukończenia: 2017
Ilość: 68 mieszkań

Konstancin – Jeziorna

Inwestycja Valor Konstancin to kameralny projekt mieszkaniowy usytuowany w zielonych przestrzeniach Konstancina. Inwestycja ta powstaje wśród niskiej, willowej zabudowy, w otoczeniu zieleni, w kwartale pomiędzy ulicami: Królewską, Mirkowską, Brzozową i Placem Zgody.

Budynek powstał na dużej, ponad półhektarowej działce, na której zachowany zostanie otaczający inwestycję starodrzew. Niski, zaledwie dwupiętrowy budynek doskonale wpisuje się w otaczającą zabudowę.

Na trzech kondygnacjach znajduje się łącznie 68 mieszkań o metrażu od 35 do 155 m2. Z dużą starannością projektowaliśmy uklady przestrzenne mieszkań, chcąc w ten sposób maksymalnie dopasować je do potrzeb współczesnej rodziny. Dużym atutam każdego mieszkania jest wysokość  (2,95 metra ) oraz duże, trzyszybowe okna, które nie tylko odpowiednio  nasłoneczniają wnętrza, ale pozwalają mieszkańcom otworzyć się na otaczajacą inwestycję przyrodę. Część  mieszkań dodatkowo zostanie wyposażona w kominki i ogrody zimowe, mieszkania na parterze posiadać będą przestronne ogródki (największy o powierzchni 440m2).

Zamknij

    Napisz do nas

    Masz pytanie? Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości!

    Aministratorem Państwa danych osobowych jest Real Invest Office sp. z o.o. wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000958595, posiadająca numer NIP: 521-395-92-32.