Stary Rembertów

Miasto: Warszawa
Rok Ukończenia: 2010
Ilość: 27 mieszkań

Apartamenty – Stary Rembertów

Apartamenty Stary Rembertów to kameralny budynek mieszkalny  o wysokości pięciu kondygnacji naziemnych, z lokalami usługowymi na parterze, umiejscowiony na wspólnym garażu podziemnym. Inwestycja składa się z zespołu 27 apartamentów o wysokim standardzie, oraz 4 lokali usługowych, w których aktualnie funkcjonują zarówno sklepy spożywcze (Żabka i piekarnia–cukiernia), jak i Apteka – Provita czy punkt przyjęć pralni chemicznej.

Mieszkańcy mają zapewniony wysoki komfort życia. Jego gwarantem są: funkcjonalny rozkład mieszkań, użycie najwyższej jakości materiałów wykończeniowych, winda kursująca pomiędzy kondygnacjami, garaż podziemny oraz znajdujące się w bliskim sąsiedztwie wiele punktów handlowo-usługowych, banków, przedszkoli, szkoła podstawowa oraz liceum.

Z uwagi na eksponowane miejsce, w jakim znajduje się działka, projektowany budynek charakteryzuje się wysoką jakością rozwiązań architektonicznych. Osiągnięto ją dzięki połączeniu różnych rozwiązań elewacyjnych i detali indywidualnych. Parter budynku a także trzon klatki schodowej wykończono bloczkami TeknoAmerblok™ w kolorze szarym. Dokładnie takimi samymi rozwiązaniami technicznymi charakteryzuje się budynek Centrum Handlowego Arkadia. Materiał ten stanowi łącznik wysokości kondygnacji pomiędzy parterem a ostatnią, wykończoną w kolorze brązowym wysokiej jakości tynkiem z elementami poziomymi boniowań.

Aby podkreślić lekkość bryły budynku, parter usługowy został wycofany z lica kondygnacji powyższych i podkreślony słupami wykończonymi panelami stalowymi bądź aluminiowymi.

Charakterystyczną cechą budynku Apartamenty Stary Rembertów są obszerne balkony oraz loggie przynależne do każdego z apartamentów, które w większości wychodzą na stronę południową. Całości dopełniają zaprojektowane duże okna, tzw. francuskie. Ostatnia kondygnacja mieszkalna od strony alei gen. A. Chruściela i ulicy Paderewskiego została również lekko cofnięta w stosunku do poniższych kondygnacji.

Zamknij

    Napisz do nas

    Masz pytanie? Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości!

    Aministratorem Państwa danych osobowych jest Real Invest Office sp. z o.o. wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000958595, posiadająca numer NIP: 521-395-92-32.