Różnowska Point

Miasto: Warszawa
Rok Ukończenia: 2013
Ilość: 58 mieszkań

Rożnowska Point to inwestycja zrealizowana na Pradze Południe przy ul. Rożnowskiej 22, w sąsiedztwie zabudowy jedno- i wielorodzinnej.

Projekt to pięciokondygnacyjny  budynek wielorodzinny ( 58 mieszkań) z garażem na kondygnacji podziemnej. Obiekt zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Hall wejściowy, stanowiący wizytówkę budynku, wyłożony został gresem wielkoformatowym, ściany wykończone lustrami oraz płytami fornirowanymi. Dodatkowo elegancka ławka i donice podkreślą współczesną stylistykę w strefie wejściowej. Budynek mieści 59 mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych w najbardziej poszukiwanych metrażach od 29 do 54 m2.

Użycie materiałów wykończeniowych najwyższej jakości gwarantuje komfort życia mieszkańcom. Atrakcyjne dla  właścicieli lokali znajdujących się na parterze są ogródki lokatorskie stanowiące zakątek do relaksu. Mieszkania znajdujące się na wyższych kondygnacjach mają balkony lub loggie.

Zamknij

    Napisz do nas

    Masz pytanie? Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości!

    Aministratorem Państwa danych osobowych jest Real Invest Office sp. z o.o. wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000958595, posiadająca numer NIP: 521-395-92-32.