Apartamenty Osiecka

Miasto: Warszawa
Rok Ukończenia: 2013
Ilość: 43 mieszkania

Apartamenty – Osiecka

Apartamenty Osiecka to elegancki, nowoczesny budynek mieszkalny wielorodzinny z lokalami usługowymi w części parteru, zbudowany na Pradze Południe, u zbiegu ulic Osieckiej 49 i Pustelnickiej, w odległości ok. 100 m od ulicy Grochowskiej. Budynek został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie jego mieszkańców. Apartamenty Osiecka to 4-piętrowy obiekt zawierający 43 lokale mieszkalne oraz 5 lokali usługowych na parterze, z podziemnym parkingiem dla samochodów osobowych.

Wyjątkowości inwestycji nadają eleganckie wnętrza, m.in. wyłożona kamieniem naturalnym strefa wejściowa, klatka schodowa posiadająca liczne przeszklenia. Cichobieżna winda łączy poszczególne kondygnacje z podziemną halą garażową, gdzie przewidziano 49 miejsc postojowych oraz pomieszczenia na rowery. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Od strony południowej budynku zostało zaprojektowane zielone patio z placem zabaw dla dzieci i ławkami w centralnej części dziedzińca. Teren przed budynkiem wzdłuż ulicy Osieckiej został zagospodarowany klombami z zielenią niską, natomiast wokół budynku, na terenie własnej działki zaprojektowano wiele nowych drzew, m.in. brzóz, grabów i cisów, które wzbogacą istniejącą szatę roślinną.

W obiekcie zaprojektowano funkcjonalne mieszkania trzypokojowe w najbardziej poszukiwanych metrażach od 53 do 59 m2, wygodne, kompaktowe lokale dwupokojowe (powierzchnia od 41 do 46 m2) i jednopokojowe o powierzchni ok. 34 m2 Na parterze powstały wysokie mieszkania z przestronnymi ogródkami do wykorzystania przez przyszłych właścicieli. Wszystkie mieszkania na piętrach mają balkony.

Zamknij

    Napisz do nas

    Masz pytanie? Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości!

    Aministratorem Państwa danych osobowych jest Real Invest Office sp. z o.o. wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000958595, posiadająca numer NIP: 521-395-92-32.