SKWER KRUSZEWSKIEGO
Warszawa / Praga Płd.   |   Kruszewskiego
DATA ZAKOŃCZENIA: 2019 r.

„Skwer Kruszewskiego” to kameralny budynek wielorodzinny usytuowany w zielonym zaciszu warszawskiej Pragi Południe, w sąsiedztwie Ronda Wiatraczna, w bezpośredniej okolicy Skwerku przy Majdańskiej.
W skład projektu wchodzi 14 mieszkań rozmieszczonych na sześciu kondyg­nacjach, lokal usługowy usytuowany na parterze oraz wielostanowiskowy garaż podziemny.

Prosta bryła oraz ciepła i jasna kolorystyka elewacji harmonijnie wkompono­wuje budynek w otoczenie. Zastosowany w wyższych partiach elewacji klinkier
wpływa pozytywnie nie tylko na estetykę budynku, ale też na trwałość i odporność na zanieczyszczenia płynące ze środowiska.

„Skwer Kruszewskiego” to zróżnicowana oferta mieszkaniowa. W projekcie są niewielkie mieszkania dwupokojowe (od 38 do 42 m2), mieszkania trzypokojowe (od 54 do 60 m2) po duże mieszkania dla większych rodzin (4 pokojowe od 97 – 107 m2 oraz pięciopokojowe o powierzchni 119 m2). Wszystkie mieszkania mają przemyślane i ustawne układy przestrzenne, posia­dają widne kuchnie lub aneksy kuchenne. Dzięki dużym balkonom oraz tarasom ciszy i zieleni za oknami możecie Państwo doświadczać nie wychodząc z domu.

">
X