VALOR KONSTANCIN
Konstancin-Jeziorna   |   ul.Królewska 24
DATA ZAKOŃCZENIA: 2017 r.

Inwestycja Valor Konstancin to kameralny projekt mieszkaniowy usytuowany w zielonych przestrzeniach Konstancina. Inwestycja ta powstaje wśród niskiej, willowej zabudowy, w otoczeniu zieleni, w kwartale pomiędzy ulicami: Królewską, Mirkowską, Brzozową i Placem Zgody.


Budynek powstał na dużej, ponad półhektarowej działce, na której zachowany zostanie otaczający inwestycję starodrzew. Niski, zaledwie dwupiętrowy budynek doskonale wpisuje się w otaczającą zabudowę.

Na trzech kondygnacjach znajduje się łącznie 68 mieszkań o metrażu od 35 do 155 m2. Z dużą starannością projektowaliśmy uklady przestrzenne mieszkań, chcąc w ten sposób maksymalnie dopasować je do potrzeb współczesnej rodziny. Dużym atutam każdego mieszkania jest wysokość  (2,95 metra ) oraz duże, trzyszybowe okna, które nie tylko odpowiednio  nasłoneczniają wnętrza, ale pozwalają mieszkańcom otworzyć się na otaczajacą inwestycję przyrodę. Część  mieszkań dodatkowo zostanie wyposażona w kominki i ogrody zimowe, mieszkania na parterze posiadać będą przestronne ogródki (największy o powierzchni 440m2).

">
X