APARTAMENTY OSIECKA
Warszawa / Praga Płd.   |   ul.Osieckiej
DATA ZAKOŃCZENIA: 2013 r.

Apartamenty Osiecka to elegancki, nowoczesny budynek mieszkalny wielorodzinny z lokalami usługowymi w części parteru, zbudowany na Pradze Południe, u zbiegu ulic Osieckiej i Pustelnickiej, w odległości ok. 100 m od ulicy Grochowskiej. Budynek został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie jego mieszkańców. Apartamenty Osiecka to 4-piętrowy obiekt zawierający 43 lokale mieszkalne oraz 5 lokali usługowych na parterze, z podziemnym parkingiem dla samochodów osobowych.

Wyjątkowości inwestycji nadają eleganckie wnętrza, m.in. wyłożona kamieniem naturalnym strefa wejściowa, klatka schodowa posiadająca liczne przeszklenia. Cichobieżna winda łączy poszczególne kondygnacje z podziemną halą garażową, gdzie przewidziano 49 miejsc postojowych oraz pomieszczenia na rowery. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Od strony południowej budynku zostało zaprojektowane zielone patio z placem zabaw dla dzieci i ławkami w centralnej części dziedzińca. Teren przed budynkiem wzdłuż ulicy Osieckiej został zagospodarowany klombami z zielenią niską, natomiast wokół budynku, na terenie własnej działki zaprojektowano wiele nowych drzew, m.in. brzóz, grabów i cisów, które wzbogacą istniejącą szatę roślinną.

W obiekcie zaprojektowano funkcjonalne mieszkania trzypokojowe w najbardziej poszukiwanych metrażach od 53 do 59 m2, wygodne, kompaktowe lokale dwupokojowe (powierzchnia od 41 do 46 m2) i jednopokojowe o powierzchni ok. 34 m2 Na parterze powstały wysokie mieszkania z przestronnymi ogródkami do wykorzystania przez przyszłych właścicieli. Wszystkie mieszkania na piętrach mają balkony.

Inwestycja oddana w sierpniu 2013 roku

 

">
X