Apartamenty STARY REMBERTÓW
Warszawa / Rembertów   |   ul.Paderewskiego
DATA ZAKOŃCZENIA: 2010 r.

Apartamenty Stary Rembertów to kameralny budynek mieszkalny  o wysokości pięciu kondygnacji naziemnych, z lokalami usługowymi na parterze, umiejscowiony na wspólnym garażu podziemnym. Inwestycja składa się z zespołu 27 apartamentów o wysokim standardzie, oraz 4 lokali usługowych, w których aktualnie funkcjonują zarówno sklepy spożywcze (Żabka i piekarnia–cukiernia), jak i Apteka – Provita czy punkt przyjęć pralni chemicznej.

Mieszkańcy mają zapewniony wysoki komfort życia. Jego gwarantem są: funkcjonalny rozkład mieszkań, użycie najwyższej jakości materiałów wykończeniowych, winda kursująca pomiędzy kondygnacjami, garaż podziemny oraz znajdujące się w bliskim sąsiedztwie wiele punktów handlowo-usługowych, banków, przedszkoli, szkoła podstawowa oraz liceum.

Z uwagi na eksponowane miejsce, w jakim znajduje się działka, projektowany budynek charakteryzuje się wysoką jakością rozwiązań architektonicznych. Osiągnięto ją dzięki połączeniu różnych rozwiązań elewacyjnych i detali indywidualnych. Parter budynku a także trzon klatki schodowej wykończono bloczkami TeknoAmerblok™ w kolorze szarym. Dokładnie takimi samymi rozwiązaniami technicznymi charakteryzuje się budynek Centrum Handlowego Arkadia. Materiał ten stanowi łącznik wysokości kondygnacji pomiędzy parterem a ostatnią, wykończoną w kolorze brązowym wysokiej jakości tynkiem z elementami poziomymi boniowań.

Aby podkreślić lekkość bryły budynku, parter usługowy został wycofany z lica kondygnacji powyższych i podkreślony słupami wykończonymi panelami stalowymi bądź aluminiowymi.

Charakterystyczną cechą budynku Apartamenty Stary Rembertów są obszerne balkony oraz loggie przynależne do każdego z apartamentów, które w większości wychodzą na stronę południową. Całości dopełniają zaprojektowane duże okna, tzw. francuskie. Ostatnia kondygnacja mieszkalna od strony alei gen. A. Chruściela i ulicy Paderewskiego została również lekko cofnięta w stosunku do poniższych kondygnacji.

Inwestycja oddana w kwietniu 2010 roku.

X