INWESTYCJALOKALIZACJAZNAJDŹ DOMGALERIAKONTAKT
CityZen Residence

Zlokalizowane w Wilanowie - Zawadach osiedle CityZen Residence to kameralny projekt  usytuowany  w pięknym sąsiedztwie zielonych brzegów Wisły.

Osiedle CityZen Residence to 14 domów z ogrodami i wewnętrzną uliczką łączącą osiedle z ul. Bruzdową. Domy zaprojektowane zostaly w zabudowie bliźniaczej (połączone krótszym bokiem). Ich geometryczne usytuowanie na działce pozwoliło wydzielić piękne, ponad 500- metrowe ogrody dla każdego z nich. Każdy dom posiada własny dwustanowiskowy garaż.

CityZen Residence to nowoczesna, jasna i prosta architektura świetnie wkomponowująca się zarówno w sąsiadującą niską zabudowę, jak i zieloną okolicę. Duże i wysokie przeszklenia salonu (salon o wysokości ponad 5 m) pozwalają poczuć wyjątkowy klimat tego miejsca nawet bez wychodzenia z domu.

Wszystkie domy posiadają ponad 500 metrowe słoneczne ogrody, dające mieszkańcom dodatkową, letnią przestrzeń do życia. W chłodniejsze dni, gdy życie skupia się we wnętrzach, ogień z kominka  w salonie tworzy  niepowtarzalną ciepłą atmosferę.

Dom na osiedlu CityZen Residence ma powierzchne 207,31 m2 i  posiada dwie wyraźne strefy życia: dzienną z dużym, połączonym z kuchnią salonem i gabinetem,  oraz usytuowaną na pierwszym piętrze strefę nocną z trzema pokojami i dwoma łazienkami. Dzięki dwukondygnacyjnej wysokości salonu przestrzenie te spajają się w harmonijną całość.

Domy budowane są w tradycyjnej technologii. Zakończenie budowy planujemy na II kwartał 2020 rok.

 

CityZen Residence